پیام مدیرعامل

با استعانت از پروردگار یکتا و تاییدات الهی در راستای اهداف متعالی شرکت ایساتیس پلاست کاسپین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از کرامت انسانی، گام برمیداریم. ما به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارایه خدمت، تکریم انسان‌ها، همکاری و تلاش برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتا است، بر اصول اعتقادی ارائه شده در منشور اخلاقی شرکت که شامل مواردی همچون خدا محوری، تعالی سازمانی، فرهنگ سازمانی، قانون محوری، دانش محوری، مشتری مداری و صرفه جویی می باشد، هم پیمان و استوار خواهیم بود تا در جهت سرافرازی صنعت و اعتلای کشور مشارکت اساسی داشته باشیم.
ما معتقدیم ، صنعت و تولید به عنوان مهمترین زیرساخت توسعه اقتصادی کشور هنگامی که از سرمایه انسانی با توان علمی بالا ، متخصص ، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمینه ساز رشد ، بالندگی، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولید محور می شود.

چشم انداز ما در شرکت ایساتیس پلاست ، همواره با تمرکز بر مشتری مداری و تلاش جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی و در یک کلام، مهیا بودن در کلیه زمینه ها در راستای تامین تقاضای روزافزون مشتریان همراه بوده است.

ما در مجموعه ایساتیس پلاست برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود به حصول رضایت مشتریان، خشنودی کارکنان و رغبت همکاران باور داریم. در این رهگذار، کلیه اعضا خانواده این شرکت متعهد به حفظ یکپارچگی و غنای دانش فنی خود و شرکت، در بالاترین سطوح استاندارد می باشند.

مفتخریم که در حال حاضر مجموعه کارکنان شرکت در سطوح مختلف، از زنان و مردانی شکل گرفته است که روحیه تلاشگر و جسورانه در کنار دقت یک شرکت تولیدی را با خود به همراه دارند. این امر با در نظر گرفتن جوانب پیچیده تعاملات انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی خاص و البته مطابق با ارزشهای اسلامی از سوی مدیران و کارکنان شرکت محقق شده است.

در پایان سخن، از همه شما همکاران و همراهان گرامی تقاضا دارم با همدلی و هم فکری، تیم مدیریت شرکت را در مسیر رسیدن اجرای برنامه‌ها یاری نمایید. از خداوند منان برای شما آرزوی سلامت، بهروزی و موفقیت روز افزون دارم و ایمان دارم با همکاری شما، شرکت قله‌های رفیع‌تر موفقیت را فتح خواهد نمود.

با سپاس

محمدرضا بیطرفان

مدیرعامل